Uçarken kolay kesim!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerElmas Kupası Tekerlek

180MM Sinterlenmiş Turbo Taşlama Kafası Elmas Bardak Tekerleği, Beton Taşlama Tekerleği

180MM Sinterlenmiş Turbo Taşlama Kafası Elmas Bardak Tekerleği, Beton Taşlama Tekerleği

  • 180MM Sintered Turbo Grinding Head Diamond Cup Wheel , Concrete Grinding Wheel
  • 180MM Sintered Turbo Grinding Head Diamond Cup Wheel , Concrete Grinding Wheel
 • 180MM Sintered Turbo Grinding Head Diamond Cup Wheel , Concrete Grinding Wheel

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: XMF
  Sertifika: MPA
  Model numarası: 105MM-180MM

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 500pcs
  Fiyat: dollars 1.5-30 1PCS
  Ambalaj bilgileri: Renk kutusu, beyaz kutu, çift blister
  Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T
  Yetenek temini: 20000 ADET 30 gün
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Renk: Siyah, mavi, yeşil, kırmızı, kahverengi, gri, birden fazla renk Malzeme: Elmas Metal 65Mn
  Boyutu: 4,5 '' Ürün adı: Gümüş lehimli fincan tekerlek

  Granit için 4.5 '' Elmas Kupası Tekerlek Sinter Turbo Taşlama Kafası Fincan Tekerleği

  Kenar taşlama tekerleği, bu buluşun elması, kenar taşlama tekerleği ve taşlama tekerleği tabanını içerir; ayrıca birinci halka sabit plakasını, ikinci halka sabit plakasını, sabit bir çubuk ve çubuğu, birinci substrat ve ikinci substratı içeren kenar taşlama tekeri substratını içerir birinci substratta ve ikinci substratta tarif edildiği gibi yarım silindir namlusu ve şekli aynı boyuttadır.

  birinci alt tabaka ve ikinci alt tabaka temas yüzeyleri pürüzsüz yüzeye, birinci alt tabakaya ve soldaki Ayarlar'a paraleldir, birinci kısımdaki ikinci alt tabaka gövde duvarını tarif eder ve ikinci alt tabaka tarafı sırasıyla yaklaşık taşlama çarkı mili ile temas eder her iki uçta, birinci halka sabit plaka arka ucunda tarif edildiği gibi taşlama tekerleği mili ön ucu ile temas içindedir.

  Yanal uçların ön ucu etrafındaki birinci halka ile birinci alt tabaka ön ve ikinci alt tabaka ön teması içerisindeki birinci halka sabit plak, sabit çubuk düzeneğinin çok fazla gruba sahip olduğu, sabit kutup ve grubun ucuna sabitlenmiş birinci halka şeklindeki plakanın etrafına yerleştirildiği tarif edilmiştir. İlk alt tabakayı ve ikinci alt tabaka önünü içeride tarif edilen yanlamasına göre, birinci delikteki birinci sabit bağlantıyla ve sırasıyla ilk 1 deliğe kadar gruba yerleştirilen sabit çubuk ucunun birçok setinden sonra, ön ve taşlama tekerleği temasının iç kısmından sonra ikinci halka sabit plakasında, yanal uçların ön ucu etrafındaki ikinci halka sabit plakası, birinci alt tabaka ve ikinci alt tabaka ile sırasıyla arka iç bağlantıdaki arka ucun açıklandığı, çubuk setinin nasıl gruplandığını, Ayrıca, ikinci halka sabitleme plakasının ön ucunun dışına çok sayıda takma çubuğu grubu yerleştirilmiş ve düzenlenmiştir.

  Çok sayıda sabitleme çubuğunun arka ucunda, ekleme çubukları ile eşleşen yuvalar bulunur ve çok sayıda ekleme çubuğu grubunun ön ucu sırasıyla çok sayıda yuva grubuna yerleştirilir. İki sol vida grubu ve iki sağ vida grubu dahildir.

  İki sol vida grubu sırasıyla birinci sabitleme plakasının, ilk matris ve ikinci sabitleme plakasının ön ucunun sol üst tarafına ve sol alt tarafına geçirilir ve monte edilir; Birinci sabitleme plakasının, ikinci matris ve ikinci sabitleme plakasının ön ucunun sağ üst ve sağ alt köşesine geçirilir ve monte edilir.

  Buluşun elmas kenarı taşlama tekerleği ayrıca iki grup sol somunu ve iki grup sağ somunu içerir, iki grup sol somunu sırasıyla iki grup sol vida grubunun çıkış ucuna vidalanır ve iki grup sağ somun grubu sırasıyla iki sağ vida grubunun çıkış ucuna vidalanmıştır. Buluşun elmas kenarlı taşlama tekerleği ayrıca, iki adet sol yardımcı parça takımı ve sırasıyla iki adet sol vida takımı önünde düzenlenmiş olan iki adet sağ yardımcı parça takımı ve iki takım sağ vida.

  Buluşun elmas kenarlı taşlama tekerleği, iki sol yardımcı parça grubunun ve iki sağ yardımcı parça grubunun ön ucunda bir çapraz oluklu yapıya sahiptir. Buluşun elmas kenarlı taşlama tekerleği bir kaymaz kovan ile donatılmıştır. Yivin iç duvarında ve insert çubuğunun dış tarafındaki duvar, kaymaz kovanın iç duvarıyla temas halindedir.

  Önceki teknik ile karşılaştırıldığında, mevcut buluşun faydalı etkisi aşağıdaki gibidir: yukarıdaki ayar ile taşlama tekerleğinin tabanı taşlama tekerleği milinden çıkarılabilir ve farklı bileşenlerin farklı koşullara göre taşlanmasını kolaylaştırmak için değiştirilebilir; Ayrıca, birinci sabit plakanın ve ikinci sabit plakanın birinci matristen ve ikinci matristen çıkarılmasıyla sadece taşlama tekerleğinin matrisi değiştirilebilir ve kaynaklar kurtarılabilir.

  Ekli çizimler showFIG. Şekil 1, buluşun yapısal bir diyagramıdır, Şekil 2, Şekil l'in harici şematik diyagramıdır. Şekil 3, Şekil 1'in sağ görünüşüdür; Şekil 4, Şekil 1'deki A bölümünün kısmen büyütülmüş bir görüntüsüdür. 3.1. Taşlama tekerleği mili; 2. Kenar taşlama tekerleğinin matrisi; 3. İlk halka sabitleme plakası; 4. İkinci halka sabitleme plakası; 5. Sabit çubuk, 6. Yerleştirme çubuğu; 7. İlk matris, 8. İkinci matris, 9. Sol vida; 10. Sağ vida; 11. Sağ somun; 12. Sağ yardımcı film; 13. Kaymaz manşon. Özel uygulama modu Aşağıdaki, ekteki çizimler ve düzenlemeler ile kombinasyon halinde, buluşun spesifik düzenlemesinin daha ayrıntılı bir açıklamasıdır.

  Aşağıdaki düzenleme, buluşu kapsamını sınırlamadan göstermek için kullanılır. 1 ila ŞEK. Şekil 4'e bakıldığında, mevcut buluşun elmas kenarı taşlama tekerleği taşlama tekerleği şaftı 1 ve kenar taşlama tekerleği matrisini 2 içerir; ayrıca birinci halka sabit tahta 3'ü, ikinci halka sabit tahta 4, sabit çubuk 5 ve takılı çubuk 6, kenarı içerir taşlama tekerleği 7 ve 8 ikinci matris substratı birinci matrisi içerir ve birinci substrat ve ikinci substrat yarım silindir haznesidir ve şekli aynı boyuttadır, birinci substrat ve temas yüzeylerinin ikinci substratı pürüzsüz yüzeye paraleldir , birinci alt tabaka ve sol taraftaki Ayarlar ikinci alt tabaka, birinci kısım gövde duvarı ve ikinci alt tabaka iç duvarın her birindeki taşlama tekerleği ile sırasıyla, ilk halka sabit plakası taşlama tekerleği milinin ön ucu ile temas içinde yanalların ön ucu çevresinde bulunan birinci halka sabit plakası, birinci temas yüzeyi ile sırasıyla ikinci alt tabaka ile temas eder, temasın ön tarafında sırasıyla, Sabit bağlantı seti nasıl gruplanır, lateralin ucuna sabitlenmiş ilk halka şeklindeki plakanın, birinci substratın ve ikinci substratın önünün iç taraftaki delikteki ilk sabit bağlantıyla ve grup sabit bağlantıyı arkaya gelecek şekilde sabitlendikten sonra sabit direğe ve grup çevrelenmiştir. sırasıyla deliğe birinciye yerleştirilmiş uç, ön ve taşlama tekerleğinin iç kısmından sonra ikinci halka sabit plakası, ikinci alt tabakanın sırasıyla arka alt uç ve ikinci alt tabaka ile yan uçların ön ucunun etrafındaki ikinci halka sabit plakası iç temasta, itme çubuğu, grubun ve sokulan bağlantının daha fazla grubun, ikinci halkada, yanal, sabit direğin arka ucunun ön ucundaki plakanın etrafındaki plaka etrafında nasıl kurulduğunu belirledi; çok sayıda takma çubuğunun ucu sırasıyla çok sayıda yarık grubuna yerleştirilir, iki sol vida grubu 9 ve iki sağ vida grubu 10 da dahil edilmiştir. İki gruptaki sol vida sırasıyla birinci sabitleme plakasının, birinci matrisin ve ikinci sabitleme plakasının ön ucunun sol üst tarafına ve sol alt tarafına vidalanmış ve monte edilmiştir.

  İki gruptaki sağ vida, sırasıyla birinci sabitleme plakasının, ikinci matris ve ikinci sabitleme plakasının ön ucunun sağ üst ve sağ alt tarafına vidalanmış ve monte edilmiştir. taşlama tekerleği taşlama tekerleği şaftından çıkarılabilir ve farklı bileşenlerin farklı koşullara göre taşlanmasını kolaylaştırmak için değiştirilebilir: Ayrıca, ilk sabit plakayı ve ikinci sabit plakayı birinci matristen ve ikinci matristen, sadece matristen sökerek taşlama tekerleği değiştirilebilir ve kaynaklar kurtarılabilir. Buluşun elmas kenarlı taşlama tekerleği ayrıca iki set sol somun ve iki set sağ somun 11 içerir. iki set sol vida ve iki set sağ somun sırasıyla iki adet sağ vida setinin çıkış ucuna monte edilmiştir. Yukarıdaki ayardan sonra, iki grup sol vida ve t Sağ vida grupları wo nispeten sabit olabilir.

  Mevcut buluşun elmas kenarlı taşlama tekerleği ayrıca iki takım sol yardımcı parça takımı ve iki takım sağ yardımcı parça takımı 12, iki takım sol yardımcı parça takımı ve iki takım sağ yardımcı parça takımı sırasıyla iki takımın ön ucunda düzenlenmiştir. sol vidalar ve iki sağ vida takımı. Yukarıdaki ayardan, iki sol vida grubunu ve iki sağ vida grubunu çıkarmak için iki sol vida grubunu ve iki sağ vida grubunu döndürmek uygundur. Elmas Mevcut buluşun kenar taşlama tekerleği, iki sol yardımcı parça grubunun ve iki sağ yardımcı parça grubunun ön ucunda bir çapraz oluk yapısına sahiptir. Yukarıdaki ayardan, iki sol vida grubunun ve iki sağ vida sökme grubunun uygulanabilirliği arttırmak için yöntemler eklenebilir.

  Buluşun elmas kenarlı taşlama tekerleği, yuvanın iç duvarında bir kaymayı önleyici manşonla (13) sağlanır ve uç çubuğunun dış tarafı duvarı, kaymayı önleyici manşonun iç cidarıyla temas eder. ayarın üzerinde, çubuk ve yarık arasındaki sürtünme stabiliteyi arttırmak için arttırılabilir. Buluşun elmas kenarlı taşlama tekerleğinin taşlama tekerleği milini yalnızca kullanım sırasında taşlama ekipmanının dönen mili üzerine ayarlaması ve sonra temas etmesi gerekir. bileşenleri parlatmak için dönen kenarlı taşlama tekerleği matrisinin dış yüzeyine sahip bileşenler. Taşlama tekerleğinin taban gövdesini değiştirmek için, önce iki set sola somunu ve iki set sağ somunu vidalayın, sonra iki set sola vidalayın vidalar ve iki set sağ vida, ardından ilk sabitleme plakasını ve ikinci sabitleme plakasını ilk matristen ve ikinci matristen çıkarın ve ardından taşlama tekerleğinin taban gövdesini değiştirin.

  Yukarıdakiler, buluşun sadece tercih edilen düzenlemesidir ve teknik alanda sıradan teknisyenler için, teknik şartlardan sapmadan bazı iyileştirmeler ve değişikliklerin yapılabileceği belirtilmelidir. Buluşun koruma kapsamı.

  Yapı malzemesi yüzeyinin düzgün taşlanması ve son işlemleri

  Özellikler: Alüminyum taban taşlama tekerleği ile hızlı taşlama yüzeyi ve şekillendirme içindir.

  Uygulama: Granit, mermer, beton, duvarcılık

  Makineleri: açılı taşlama

  Talep üzerine farklı ağaç boyları ve segment spesifikasyonları temin edilebilir

  Eşya yok. Çap Bağlayıcı bölüm bölüm
  inç aa kalınlık (mm) yüksekliği (mm)
  WB105SA 4 ' 105

  M14

  &

  5/8 '' - 11

  6 20
  WB115SA 4,5 '' 115 6 20
  WB125SA 5 '' 125 6.5 20

  İletişim bilgileri
  Hebei Xmf Tools Group Co.,Ltd

  İlgili kişi: Wang

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler