Uçarken kolay kesim!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Hebei Xmf Tools Group Co.,Ltd Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
Çin Hebei Xmf Tools Group Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Hebei Xmf Tools Group Co.,Ltd Sertifikalar
Siparişi birkaç hafta önce aldık ve her şey iyi gitti ve ambalajın ve ürün kalitesinden memnun kaldık. Mükemmel servisin için teşekkür ederim.

—— Oscar Greiwe

Sizinle işbirliği yapmaktan çok memnunuz. Güvenilir, iyi hizmetiniz var ve bizi çok geliştirmemize yardımcı olun!

—— Fernando Costa

Şirketinizi ziyarete geldim çünkü ünlü üretiminiz olduğunu biliyorum. Ama fabrikanı gerçek gördüğünde hala şaşırıyorum. Benim için gerçekten çok etkilendim, eminim ki iyi bir partner olabiliriz.

—— Shawn Hynes

1 2 3 4 5
Hebei Xmf Tools Group Co.,Ltd Hebei Xmf Tools Group Co.,Ltd Hebei Xmf Tools Group Co.,Ltd Hebei Xmf Tools Group Co.,Ltd Hebei Xmf Tools Group Co.,Ltd
çalışma Salonu
Bitki
çalışma Salonu
çalışma Salonu
Onur

çalışma Salonu

Bitki

çalışma Salonu

çalışma Salonu

Onur

1 2 3
Hebei Xmf Tools Group Co.,Ltd Hebei Xmf Tools Group Co.,Ltd Hebei Xmf Tools Group Co.,Ltd
Yeni Yüksek Teknoloji kurumsal sertifikası

Yeni Yüksek Teknoloji kurumsal sertifikası

 • Üretim hattı
  XMF Ofis Binası ve Ar-Ge Binası

 • OEM / ODM
  1. Biz her zaman yurtdışı pazarında müşteri olmak için yüksek kaliteli müşteriler arıyoruz. Birleşik marka veya XMF marka yapabiliriz. Politika için lütfen bizimle iletişime geçin.

  2. OEM ve ODM üretimi kabul edilir. Özel talepleri karşılamak için müşterinin çizimlerine ve örneklerine göre her türlü elmas aleti kesinlikle üretebiliriz. XMF, baskı, resim, yeni şekil veya herhangi bir paket türü tasarlamanıza gerek kalmadan, sizi kesinleştirecektir.

 • Ar-Ge
  XMF ARAÇLAR, akademisyen iş istasyonu, il teşebbüsleri teknoloji merkezi ve belediye metal elyaf mühendisliği teknoloji merkezi ile güçlü Ar-Ge gücüne sahiptir. 1 ulusal inovasyon fonu projesi, 1 ulusal anahtar endüstrisi ve teknik dönüşüm projesi, 2 il teknolojik dönüşüm projesi, 14 belediye bilimi ve teknoloji projesi gibi birçok ulusal, il, belediye bilimi ve teknoloji projesini üstlenmektedirler. Ar-Ge ekibi, 3 buluş patentini, 16 faydalı model patentini ve 11 görünüm patentini içeren 30'dan fazla patent verdi.

  XMF, Ar-Ge yeteneğini geliştirmek için ileri seviye X-ışını analizörü ve taramalı elektron mikroskobu ile laboratuar kurmak için büyük fonlara ciddi yatırımlar yapar. XMF ARAÇLARı, akademisyen iş istasyonu, taşra teşkilatları teknoloji merkezi ve belediye metal elyaf mühendisliği teknoloji merkezi ile güçlü Ar-Ge gücüne sahiptir. . 1 ulusal inovasyon fonu projesi, 1 ulusal anahtar endüstrisi ve teknik dönüşüm projesi, 2 il teknolojik dönüşüm projesi, 14 belediye bilimi ve teknoloji projesi gibi birçok ulusal, il, belediye bilimi ve teknoloji projesini üstlenmektedirler. Ar-Ge ekibi, 3 buluş patentini, 16 faydalı model patentini ve 11 görünüm patentini içeren 30'dan fazla patent verdi.

  XMF, laboratuvar kurmak, yüksek hassasiyetli X-ışını analizörü ve Ar-Ge yeteneğini geliştirmek için taramalı elektron mikroskobunu getirmek için büyük miktarda yatırım yapmaktadır .

İletişim bilgileri
Hebei Xmf Tools Group Co.,Ltd

Tel: 86-311-85174190

Faks: 86-311-85174239

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin